КОММЕНТАРИИ

  • Гогольский Вакула: К ним относятся все таблетки для «мужской силы» на основе силденафила или тадалафила. Как правило,...
  • Дмитрий.: ЭССтонский(окраинный сельский диалект финского. Как «украинская мова» по отношению к Русскому...
  • Сазан: «Bоrylv Август 20th, 2014 13:13 : жаль каклов. дебилы всегда к власти у них рвались.» Ох как тяжко...
Загружается, подождите...

//

КМУ схвалив залучення гранту в $4,5 млрд від МБРР та Міжнародної асоціації розвитку

24.11.2022 07:02:03

Кабінет Міністрів схвалив залучення гранту в $4,5 млрд від Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє minfin.com.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Ілюстративне фото

«Сьогодні ухвалюємо два рішення, які допоможуть отримати додатково $4,5 млрд гранту від Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку», — сказав Шмигаль на засіданні уряду в п’ятницю, 18 листопада.

За словами прем’єра, ці кошти — частина великого проєкту із забезпечення сталого державного управління в Україні, які підуть на зарплати бюджетникам, зокрема вчителям та лікарям, а також на соцвиплати людям з інвалідністю та внутрішньо переміщеним особам.

Читайте також на Newssky «США выделили Украине пакет военной помощи на $400 млн» і дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс».

Щоб завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на ТГ-канал Newssky. Також рекомендуємо актуальні дискусії друзів України в Північній Америці на YouTube-каналі Rashkin Report.

Оставить комментарий