КОММЕНТАРИИ

  • Гогольский Вакула: К ним относятся все таблетки для «мужской силы» на основе силденафила или тадалафила. Как правило,...
  • Дмитрий.: ЭССтонский(окраинный сельский диалект финского. Как «украинская мова» по отношению к Русскому...
  • Сазан: «Bоrylv Август 20th, 2014 13:13 : жаль каклов. дебилы всегда к власти у них рвались.» Ох как тяжко...
Загружается, подождите...

//

Таксі та діти: що треба знати

1.06.2020 07:55:56

У житті виникають різні ситуації, при яких просто необхідно на якийсь час залишити дитину одну. У низці таких випадків, проїзд неповнолітнього громадянина в громадському транспорті без супроводу дорослих, вимагає особливої ​​уваги. Транспорт - це, в першу чергу, джерело підвищеної небезпеки, але не тільки для оточуючих, але і для водія і пасажирів. Нерідкі випадки, коли діти більш молодшого віку потребують термінової перевезення. А таких випадках слід заздалегідь подбати про те, щоб автомобіль був оснащений необхідними засобами безпеки, як в таксі Одесм startaxi.od.ua. Як же бути, якщо дуже терміново потрібно відправити дитину на таксі, наприклад до бабусі і дідуся або до навчального закладу? І зі скількох років можна їздити на таксі?

Дитина і таксі. Збірка правил

Згідно з чинним законодавством, неповнолітні діти, які не досягли дванадцятирічного віку, повинні під час перевезення в автотранспортному засобі бути забезпечені засобами індивідуального безпеки - дитячими кріслами і спеціальними утримують пристроями, які кріпляться на ремінь безпеки.

При досягненні дванадцяти років, дитина може перебувати в транспортному засобі без спеціальних пристроїв і пристосувань, але він повинен сидіти на задньому ряду.

Категорично забороняється провозити дитину на руках, як на задньому, так і на передньому сидінні!
Крім того, існує ще цілий ряд вимог здійснення перевезення дитини в громадському транспорті, до категорії яких відноситься і таксі:

Водій, який здійснює перевезення пасажирів, зобов'язаний мати дозвіл на здійснення подібного роду діяльності.
Перевезення дітей може бути здійснена виключно в світлий час доби.

Дитина повинна в обов'язковому порядку бути пристебнутий ременями безпеки, незалежно від того, на якому ряду сидінь він знаходиться.

Бажано, щоб дитина перебувала в супроводі дорослої людини.

Вікові обмеження

Не кожен батько готовий відправити свою дитину в таксі одного. Але при зверненні в безпеку гарантується.
Згідно із законом, дитина може самостійно їздити в громадському транспорті після досягнення чотирнадцяти років. Але при цьому важливо, щоб відповідальні особи на транспорті були сповіщені про те, що неповнолітній перебуває без нагляду родичів або опікунів. З моменту посадки дитини в таксі, всю відповідальність за нього несе перевізник і водій транспортного засобу.

Правила для батьків

Перед відправкою свою дитину в самостійну поїздку на таксі, потрібно зробити наступні дії:

провести бесіду з дитиною на предмет того, то йому найближчим часом має бути самостійно поїхати на таксі, запевнити його, що він буде перебувати в цілковитій безпеці і йому нічого не загрожує; пояснити йому правила поведінки;

заздалегідь подбати про вибір відповідного перевізника, повідомити диспетчеру і водієві про те, що в таксі буде знаходитися неповнолітній без супроводу;

посадити дитину в таксі самостійно і ще раз особисто попросити водія про обережність;

при прибутті на місце призначення, важливо щоб дитину зустріли родичі, друзі, вихователі або вчителі. Після виходу з таки, він повинен потрапити в знайому йому середу, так як досвід самостійного переїзду - це стрес для дитини.

Оставить комментарий