КОММЕНТАРИИ

  • Гогольский Вакула: К ним относятся все таблетки для «мужской силы» на основе силденафила или тадалафила. Как правило,...
  • Дмитрий.: ЭССтонский(окраинный сельский диалект финского. Как «украинская мова» по отношению к Русскому...
  • Сазан: «Bоrylv Август 20th, 2014 13:13 : жаль каклов. дебилы всегда к власти у них рвались.» Ох как тяжко...
Загружается, подождите...

//

ЖК «Традиція» від Інтергал-буд: тільки факти

30.03.2019 16:34:48

Коли на Позняках тільки починалося будівництво ЖК «Традиція», я розповідала про це комплексі в рамках короткого огляду. З тих пір пройшов рік, і прийшла пора поглянути на цей комплекс своїми очима. Про свої враження і розповім нижче.

Будується ЖК «Традиція» в 4 мікрорайоні Позняки, це Дарницький район столиці. У народі цю місцевість (4 і 4а мікрорайон Позняків) прозвали «Шанхай» або «Мордор» - і я, в принципі, розумію чому: аж надто тут все величезне і скупченість. Хоча, насправді, нічого особливо страшного і жахливого в цьому мікрорайоні немає.

ЖК «Традиція»: цікаві факти

Будинки тут дійсно великі (по 25+ поверхів) і розташовані досить близько одне до одного. Але за рахунок світлих фасадів виглядає все це не так вже й похмуро. А здається мінімальним відстань між будинками насправді не таке вже критично мала. Тобто житловий комплекс в Києві Традиція http://tradicia.kiev.ua/ua/ є дуже привабливим за співвідношенням ціни та якості.

  • З боку здається, що вдома заполонили весь вільний простір.
  • Звичайно, скупчення величезних висоток створює «ефект скупченості»: здається, що в деяких квартирах сонця практично не буває.
  • Хоча насправді, будинки розташовані таким чином, що, в основному, з інсоляцією тут все більш-менш в порядку: «вікна у вікна» дивляться далеко не всі квартири (по крайней мере, в першому будинку ЖК «Традиція»).

Дійсно, створення «ефекту мурашника» сприяють вузькі, забиті машинами внутрішні вулички, який посилюється практично повній відсутності зелені і чималим числом жителів: поспішають у своїх справах, які гуляють на нечисленних дитячих майданчиках, які роблять покупки в місцевих магазинчиках. Не буду говорити, що мікрорайон цей жах-жах, але потрапивши сюди, у мене в який вже раз склалося враження, що я і не в Києві зовсім, а в якомусь зовсім іншому місті. Все-таки цей гігантський масив відрізняється від усіх бачених мною комплексів і мікрорайонів на правому, так і на лівому березі.

Оставить комментарий